ENERGETICKÉ ÚSPORY

Věnujeme se nalezení energetických úspor ve firmách, s následným návrhem k jejich řešení. Firmy v ČR mají velký potenciál k možným energetickým úsporám.

Česká republika patří mezi energeticky nejnáročnější země v rámci EU. Více energie na jednotku HDP spotřebovává už jen Estonsko a Bulharsko (dle EUROSTATU).

75% malých a středních podniků do 250 zaměstnanců jsou ochotny investovat do moderních technologií, které povedou k energetických úsporám, 54% firem plánuje snížit dodavatelské ceny energií, 36% firem chce zajistit energetický úspornější chování svých zaměstnanců. Průměrná výše odhadované investice je 1,0 mil. Kč. (dle ASPM).

Energetické úspory ve firmách mohou mít mnoho podob. Počínaje změnou chování zaměstnanců, přes výměnu stávajícího osvětlení za LED světla až po instalaci fotovoltaických elektráren, nebo kogeneračních jednotek.

Možné úspory ve Vaší firmě identifikujeme, navrhneme, zkonzultujeme, zajistíme financování prostřednictvím dotací a záruk za úvěry a zrealizujeme.

Jsme smluvními partnery dodavatele kogeneračních jednotek, LED osvětlení, fotovoltaických elektráren a jsme schopni zprostředkovat jejich kompletní instalaci.

Pošlete nám tento vyplněný formulář na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my Vás budeme neprodleně kontaktovat.

 

MÁM ZÁJEM O BLIŽŠÍ INFORMACE

Kdo jsme

„SNIŽUJEME FIREMNÍ NÁKLADY - ZVYŠUJEME VÁŠ PROFIT“
Jsme odborníci na firemní a energetické poradenství a specializujeme se především na malé a střední firmy (SME) a státní správu.