O NÁS

Ing. Vladimír Baletka
PŘEDSTAVENÍ JEDNATELE

VLADIMÍR BALETKA – konzultace, poradenství

Můj cíl:

Pomáhat Vám v hledání úsporných a efektivních opatřeních, v nastavení a optimalizaci firemních procesů a jejich efektivní implementaci do Vaší společnosti.“

Mám více než 20 let zkušeností na středních a vyšších manažerských pozicích v obchodních firmách středního rozsahu s roční obratem 100.mil.Kč - 1,0 mld. Kč, především v segmentu B2B a dva roky také v segmentu B2C.

Díky své praxi jsem získal praktické zkušenosti s budováním a řízením obchodních týmů, sítě poboček, prodejen i zákaznických center. Naučil jsem se nastavit procesy nezbytné k úspěšnému a efektivnímu řízení obchodního týmu i motivujícího systému odměňování, respektující ekonomické možnosti firmy.

Jsem přesvědčen, že svými znalostmi, zkušenostmi, aktivním přístupem, tahem na bránu a "zdravým selským rozumem" můžu Vaší firmě přispět k dalšímu rozvoji, nalezení správného směru a posílení Vaší pozice na trhu.

  Vladimír Baletka

Kdo jsme

„SNIŽUJEME FIREMNÍ NÁKLADY - ZVYŠUJEME VÁŠ PROFIT“
Jsme odborníci na firemní a energetické poradenství a specializujeme se především na malé a střední firmy (SME) a státní správu.